САБАҚ: 6-сабақ |
Мектеп: | |||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: | |||
Сынып: 7А |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: | ||
Бөлім тақырыбы |
Қазақ музыка өнерінің арналары | |||
Сабақтың түрі |
Білім мен дағдыны қолдану сабағы | |||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
7.Ж5.Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша тірек сөздер мен сөз тіркестерін синонимдік қатармен ауыстыра отырып,жинақы мәтін жазу 7.Т/А4Мәтін тақырыбы,сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтау
| |||
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы:Тірек сөздер мен сөз тіркестерін анықтау Көбі:синонимдік қатармен ауысытыру Кейбірі:Негізгі ойды анықтау
| |||
Бағалау критерийлері |
-Тірек сөздерді анықтайды. -Синонимдік қатармен ауыстырады. -дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтайды. | |||
Тілдік мақсаттар |
Пән лексикасы және терминология: тұрақты сөз тіркесі, синоним
| |||
Мектеп құндылықтары |
Ынтымақтастық: жақсы қарым-қатынас орнату, ынтымақтастық дағдысын қалыптастыру, сындарлы тіл табу, қарым-қатынас орнатуда сыни тұрғыдан ойлану сынды қасиеттерді қамтиды. | |||
Осыған дейін меңгерілген білім |
||||
Жоспар | ||||
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер | ||
Сабақтың басы 3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық ахуал.
|
| ||
Сабақтың ортасы
5 минут
6 минут
3 минут |
ҰЖ Суреттер арқылы бүгінгі тақырыпты анықтау.Мақсатты ашу.
Ж:Ж.1- тапсырма.
Дескриптор
-мәтінмен танысады,синонимдерді табады. -Екінші мәтінмен салыстырады. -Жинақы мәтін жазады.
. Кері байланыс Екі жұлдыз бір тілек.
Топ ішінде бір-бірінің жұмысын тексеріп, тұрақты тіркестің көркемдік ерекшелігі мен орынды қолданылуына назар аударады.
Тыңдалым Айтылым тапсырмасы 4-тапсырмасы. Дескриптор -Мәтінді оқиды тындайды -Сөйлеу мәнерін сақтайды -негізгі ойды анықтайды..
Бағалау Оқушылар өздері тыңдаған оқушыларды бағалау критерийі арқылы бағалайды. - Мәтінді оқиды тындайды -Сөйлеу мәнерін сақтайды -негізгі ойды анықтайды..
|
https://rozatai.wordpress.com/
dpress.com/2011 | ||
Сабақтың соңы Рефлексия 2 минут Үй жұмысы: |
Оқушы жазбасы Менің жұмысымның жетістігі ... |
|